Gratulujeme Vám k objevení metody FitPainFree. Připojte se k řadě klientů, kteří vyloučili chronickou bolest ze svého života a nyní si užívají život bez omezení a strachu.

 

 

 

Pro koho je metoda FitPainFree?

Metoda FitPainFree je pro každého, kdo je omezen chronickou bolestí nebo nedostatečnou funkční mobilitou. Tato metoda pomohla tisícům lidí najít alternativu k operacím, lékům a injekcím.

Ačkoli je metoda primárně určena pro pacienty s chronickou bolestí, může také pomoci odstranit bolesti spojené s opakovaným přetěžováním. K tomu dochází např. při sportu, při jednostranném zatížení na pracovišti apod. Metada FitPainFree pomáhá těm, kteří prostě chtějí maximalizovat své zdraví a pohodu. Chcete-li optimalizovat svoji výkonnost a zlepšit fungování svého těla, FitPainFree je program přesně pro vás. Začínáme.

 

Vaše 1. konzultace

JAK DLOUHÉ JSOU LEKCE?

Terapie je navržena tak, aby se vešla do našeho běžného životního stylu.

První konzultace trvá hodinu a půl. Terapeut provede diagnostiku a vybere pro Vás ty správné cviky. Vše Vám vysvětlí a cviky Vás naučí. Dostanete do rukou tréninkový plán, který je sestavený jen a jen pro Vás a podle kterého budete cvičit doma. 

Každá další (kontrolní) lekce trvá jen hodinu a Váš terapeut Vám postupně mění skladbu cviků dle toho, jak se Váš stav zlepšuje.

CO OBSAHUJE TRÉNINKOVÝ PLÁN?

Jedinečný softwarový program, který nemá žádná jiná metoda či škola - pouze Fit Pain Free - obsahuje stovky cviků. U všech je popsaný postup, jak se cvik provádí a vše je doplněno fotografiemi.

Odcházíte tedy domů s přesným popisem toho, co máte cvičit, jak vypadá správné provedení cviků, kolikrát a v jakém pořadí je máte cvičit.

KDO MI POMŮŽE?

Váš terapeut je dobře vyškolený profesionál certifikovaný PaedDr. Hanou Toufarovou, která je výhradním školitelem FitPainFree v ČR. Každý lektor je odhodlán Vám pomoci, abyste mohli žít bez bolesti a omezení.

JE METODA FITPAINFREE OBTÍŽNÁ?

Zjistíte, že Vaše lekce  jsou jednoduché a relativně snadné. I pro nesportovce se jedná o jednoduché cvičení, které nNikdy nevyvolávají bolest nebo nepohodlí. Většina cviků se navíc cvičí v lehu na zemi.

CO POTŘEBUJI?

Váš úspěch závisí na vaší schopnosti zavázat se k procesu a důvěřovat Vašemu terapeutovi. Dále už potřebujete jen pohodlné oblečení a otevřenou mysl. Váš terapeut se při první schůzce seznámí s vámi i vašimi obtížemi a udělá vše pro to, aby byla léčba úspěšná.

V ČEM JE METODA FIT PAIN FREE  UNIKÁTNÍ

 

V rámci každé Vaší návštěvy Vám terapeut ušije tréninkový plán na míru. Cviky dostanete jak v tištěné, tak elektronické podobě, takže je můžete pohodlně cvičit i doma / v kanceláři / kdekoli. Každý cvik je detailně popsaný, najdete v něm také názorné fotografie a počet opakování.  Tak zajistíte, že všechny cviky, které jsou pro Vás důležité k odstranění bolesti, cvičíte správně.

Objednejte si konzultaci

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů