Píšeme knihu FitPainFree!

KNIHA FITPAINFREE – první kniha o dokonalosti našeho těla, kterou pochopí každý!

Pro lepší pochopení cvičební metody FitPainFree jsem se rozhodla pro Vás napsat knihu. Je inspirovaná vynálezcem metody Pain Free Petem Egoscue a obsahuje jednoduché vysvětlení našeho složitého těla. Dozvíte se v ní vše potřebné k pochopení, jak Vám správné cvičení pomůže od chronické i akutní bolesti a hlavně jak jí můžete předcházet. Kapitoly jsou věnované především těm částem těla, které bývají nejvíce problematické a Z JAKÉHO DŮVODU. Budeme se společně snažit najít příčinu, kterou běžná medicína často přechází. A také souvislosti, které jsou nesmírně důležité a my jsme dnes léčeni bez jejich respektování. Dozvíte se, že není nutné konzumovat tuny léků a podstupovat některé operace a samozřejmě přiložím také některé cviky, které mohou danému problému pomoci.

S knihou mi pomáhají lektorky FitPainFree – osoby, které pro můj život nesmírně důležité. Mgr. Lenka Fasnerová, která je nejen fyzioterapeutkou, ale především mojí dlouholetou spolupracovnicí a kamarádkou nejen na poli sportu a vzdělávání. A moje dcera Hanka Toufarová, která je na mé cestě za objevením této metody od úplného začátku.

Nemusíte se bát náročnosti, kniha bude pochopitelná pro širokou veřejnost a pomůže také lektorům (nejen našim lektorům FitPainFree, ale také všem, kteří se tělu, sportu, medicíne a kompenzaci věnují). Vše se snažíme pstá tak, abychom přiblížily co nejvíce lidem naše úžasné tělo, které má schopnost samoléčení, pokud víme, jak na to.

Pro pobavení mrkněte na pár fotek, které během 5 dnů, kdy jsme byly zavřené na hotelovém pokoji, vznikly. Byl to vyčerpávající, ale zároveň nabíjející týden plný anatomie, angličtiny, cviků, vypitých káv pochopení i těžkého vysvětlování. Ale určitě stál za to a já se na knížku už moc těším!

Určitě sledujte naše stránky www.fitpainfree.com a facebook, ať Vám 1. kniha svého druhu na českém trhu neunikne! 🙂

Přeji Vám všem krásný a hlavně klidný předvánoční čas a za veškeré sdílení a doporučení naší metody předem děkujeme.
ŽIJTE BEZ BOLESTI!

Hana Toufarová

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů