FitPainFree lektor

Vzdělání a certifikáty v oblasti sportu

  • Fit Pain Free
  • Instruktor Power jógy
  • Instruktor Aero jógy
  • Instruktor Jógy pro zdravá záda

KDE MĚ NAJDETE

Říčany u Prahy

Lenka Jarošová

Instruktor cvičení Fit Pain Free v ČR

"Od malička jsem se hodně hýbala a poskakovala, a proto mé kroky vedly v šesti letech do oddílu sportovní gymnastiky, na gymnáziu jsem si udělala trenérský kurz II. třídy.  Už tehdy jsem si uvědomovala, jak nutné je kompenzovat tvrdý trénink, ale v tehdejší době ještě nefungovala propojenost oddílu s fyzioterapií. K trenérské činnosti jsem se vrátila před 8 lety jako instruktor jógy. Vedla jsem lekce dynamických směrů jógy, kde jsem si stále uvědomovala, jak je těžké uhlídat správnost provedení u všech klientů.
Již 5 let vedu lekce kompenzačního cvičení s prvky jógy pro horolezecký oddíl. Dále spolupracuji s Vysokoškolským sportovním centrem MŠMT, konkrétně s juniorským plaveckým oddílem, kde taktéž vedu kompenzační cvičení pro reprezentanty. Individuálně pracuji s Bárou Seemanovou, která se letos nominovala na olympiádu v Tokiu.
Dva roky jsem se trápila s bolestmi obou ramen a měla velmi omezený pohyb. Absolvovala jsem nespočet akupunktur a fyzioterapií, ale stále jsem nebyla schopná řadu cviků provádět. Hledala jsem další možnosti, jak si pomoci a na internetu na mě vykoukla metoda Fit Pain Free. Na semináři v Praze jsem se o této metodě dozvěděla více a začala jsem cvičit pravidelně pár cviků, které nám byly představeny. Rameno se mi pomalu ale jistě dostávalo do normálu, bedra mě přestala bolet.
Zamilovala jsem se do jednoduchosti a zároveň preciznosti, kterou je metoda FPF prezentována.

EMAIL

jarole20@gmail.com

TELEFON

728 418 851

Chci si objednat konzultaci

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.