OBJEDNÁVKA ŠKOLENÍ Flexi-bar

Kmitací tyč Flexi-bar® lze použít s vynikajícími výsledky v oblasti fyzioterapie, sportovní terapie, ortopedie, pooperační rehabilitace, traumatologie, neurologie, gynekologie a revmatologie.

Uděleno souhlasné stanovisko UNIFY ČR, č. 23/020 (Brno) a č. 23/022 (Praha) k zařazení akce do celoživotního vzdělávání.

Pro členy UNIFY - zadejte slevový kód UNIFY10 a získejte slevu 10%.

Vaše údaje jsou v bezpečí
Nikdy nepředáváme ani neprodáváme vaše osobní údaje a kontaktní informace třetí straně.
Zabezpečená platba
Vaše platba je 100 % zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL.
Cvičím s lidmi, kteří jsou nemocní Parkinsonovou nemocí. Nepoužíváme tyče ještě tak dlouho, abychom mohli uvést podrobnější zhodnocení. V každém případě už po jedné hodině tohoto cvičení jsou nemocní schopni lépe držet rovnováhu, stát na špičkách, vzpřímit se.
Ing. Zdenka Kymlová, předsedkyně a cvičitelka Parkinson klubu Zlín
S Flexi-barem cvičím pravidelně. Zbavila jsem se bolesti bederní páteře a také jsem si napravila oblast páteře pod lopatkami. Kratší dobu jsem s Flexi-barem necvičila a všimla jsem si, že se mně prověřuje břicho pod pupíkem. Tak jsem se zase vrátila ke cvičení s Flexi-barem a vše se zase spravilo.
Ivana Vališová, Brno, dlouholetá klientka Flexi-baru

CVIČENÍ, KTERÉ PROBUDÍ SVALY

Na školení si vyzkoušíte cviky ve stoji, sedu i lehu. Jednoduché a efektivní. Zajímavé souvislosti vám přinesou spoustu "AHA" momentů.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na podpora@fitpainfree.com nebo volejte na 604 696 985.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.