Objednávka 

Můj osobní plán pro život bez bolesti

 • 1
  Gratulujeme k vašemu kroku
  Gratulujeme ke skvělému rozhodnutí ke koupi "Můj osobní plán pro život bez bolesti"
 • 2
  Shrnutí vaší objednávky
  Ano, souhlasím s tím, že obdržím novou fungující cestu, jak přistupovat k vyřešení svých bolestí pomocí osobního plánu pro život bez bolesti. Součástí jsou 3 individuální konzultace, 3 tréninkové plány na míru přímo se cviky metody FitPainFree®, 3 přesné návody s doporučenými cviky v pdf. 3 lekce FitPainFree, 5 videí jak se úspěšné udržovat v životě bez bolesti, možnost závěrečné konzultace s Master Trainer FitPainFree, přesný časový rozvrh celého osobního plánu. Jako bonus Osobní podpora Master Trainer FitPainFree.
 • 3
  Vyplňte objednávku
  Pozorně, prosím, vyplňte objednávku a odešlete.
Školitelka, lektorka, autorka metodických materiálů, trenérka trojnásobných mistryň světa, expert v oboru více jak 35 let
FitPainFree Hana Toufarová
Hana ToufarováLeader metody Fitpainfree

Slibuji, že pokud do 14 dnů od začátku výzvy nepocítíte úlevu a napíšete, že chcete vráti peníze, bez řečí vám vrátím 100% částky.

Ale slibte, že půjdete poctivě krok-za-krokem podle návodu a budete poctivě cvičit.

Napsali o nás: Vyměnila jsem bolest za radost...

Ani nevíte, jak jsem na sebe pyšná!!! Nemohla jsem ani ohnout krk... Dnes jsem se dotkla podložky...zatím jen konečky prstů, ale pro mě neuvěřitelně silný zážitek!!! Děkuji Haně Toufarové, že mě vede na mé cestě k tomu, být fit bez bolesti. Vyměnila jsem bolest za radost.
Alex Flašarová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na podpora@fitpainfree.com nebo volejte na 604 958 212.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.