Život bez inkontinence

Odstraňte  inkontinenci pomocí metody, která OPRAVDU FUNGUJE a zbavte se svých potíží natrvalo

Slečny, matky, babičky - prostě ženy, máte pocit, že už jste vyzkoušely všechno možné a inkontinence vám pořád znepříjemňuje život?

Když k úniku moči dochází při zakašlání, kýchnutí, když poskočíte, když se znenadání hodně rozesmějete apod. jedná se o stresovou inkontinenci.

Stresovou inkontinenci způsobují ochablé svaly pánevního dna. Logika velí - ochablé svaly by měly jít naposilovat.

Možná cvičíte. Ale vaše dosavadní cvičení nepřináší žádný pořádný výsledek. Proč cvičení, které znáte, nepomáhá.? A víte, že spousta vašich kamarádek je na tom stejně jako vy. 

Inkontinence

nebolí fyzicky, ta bolest je ve vaší duši, že?

Okolí sice neví, že máte inkontinenci, ale vy to víte a stále se musíte hlídat.

 

Některé ženy problémy s únikem moči neřeší. Naučily jste se dělat "jako že se nic neděje". Ale ono se děje...

 • Když někam jdete, už dopředu přemýšlíte, kde jsou po cestě toalety.
 • Vadí vám, že se někdy cítíte jako malé děcko (to se také počurává)...
 • Tenhle problém vás trápí už delší dobu.
 • Proběhlo nějaké cvičení, ale bez výsledku, nepomohlo to.

Má to vůbec nějaké řešení? Potěším vás. Má.

Abyste se zbavily inkontinence natrvalo, je potřeba podívat se na svoje tělo trochu jinak a pracovat s ním jinak, než doposud.

Naše tělo, to nejsou jednotlivé skupiny svalů. Ale přesně takto se k řešení problémů, které souvisejí s našimi svaly, bohužel, často přistupuje. Odděleně se řeší jednotlivé části našeho těla. Odděleně (bez souvislostí) se řeší také svaly pánevního dna. A to je chyba.

My jsme jeden celek a vše se vzájemně ovlivňuje. Jsme systém složený ze svalů, kostí, nervů atd. Naše tělo je propojené svaly od hlavy k patě.  

Proto nemůže mít úspěch, když cvičíte POUZE svaly pánevního dna, abyste se zbavily inkontinence. To není to dobrá cesta. 

A já vám v krátkém videu vysvětlím, proč tato cesta nefunguje.

Po shlédnutí videa je vám asi jasnější, proč posilování POUZE svalů pánevního dna není cesta z inkontinence.

Poradím vám, jak dál. Ale nejdřív si představte si, jaké by to bylo nemít strach, že:

 • si kýchnete
 • se najednou zasmějete
 • zakašláte

Tohle jsou pro vás "nebezpečné situace". Víte, že při těchto nenadálých pohybech obvykle utrousíte pár kapek. Zase si "cvrknete" a zase se budete muset převlékat.

Vím, co cítíte a jak vám je. Také jsem trpěla inkontinencí.

Po druhém porodu jsem učila studenty na Pedagogické fakultě MU mimo jiné i cvičení na malých trampolínkách.

Musela jsem si dávat velký pozor a po ukázce cvičení vždy utíkat na toaletu. Bylo to velmi nepříjemné. Neměla jsem tehdy dnešní znalosti  a nevěděla, že je možné vše snadno napravit.

Zkoušela jsem "rady", které moje klientky slyší, bohužel, dodnes (přerušované čurání, stahování svalů pánevního dna atd.) No a výsledky nikde.

FitPainFree Hana Toufarová

Jmenuji se Hana Toufarová.

Celý život pracuji v oblasti tělesné výchovy, sportu a vzdělávání v této oblasti. Pracovala jsem jako odborná asistentka na dvou vysokých školách, jako lektorka ve vlastním fitness centru, jsem trenérka 3násobných mistryň světa.

Poslední roky se věnuji už jen práci s klienty a vzdělávání odborníků,  přednáším na lékařských kongresech, na rehabilitacích atd.  v rámci rehabilitačních metod, které pomáhají odstraňovat zdravotní problémy klientů.

Ptáte se proč? Neskutečně mne naplňuje, že dokážu pomoct lidem zbavit se např. inkontinence. Cítím, že proto jsem zde.

Ale měla jsem v profesním životě velké štěstí. Poznala jsem skvělé rehabilitační náčiní, které mne natrvalo zbavilo inkontinence. To náčiní se jmenuje Flexi-bar.

Zde je můj příběh, který má šťastný konec...

U kamarádky trenérky jsem před léty objevila "jakousi kmitací tyč", kterou její závodnice dostaly jako odměnu na závodech v zahraničí. Zkusila jsem s ní cvičit a zaujalo mne to, protože jsem cítila, že se okamžitě aktivují břišní a zádové svaly.

Původně jsem tyhle kmitací tyče chtěla pro sebe a pro moje klientky ve fitku na posílení zad a břicha. Vůbec jsem netušila, jak se náčiní jmenuje a co všechno umí. 

Internet byl tenkrát v plenkách a mně trvalo dlouhou dobu, než jsem se dopátrala toho, co to je a kde to koupím. Zjistila jsem, že náčiní se jmenuje Flexi-bar a vyrábí se to v Německu. Spojila jsem se s výrobcem a stala jsem se výhradním dovozcem Flexi-baru pro Česko a Slovensko.

Na školení v Německu jsem zírala, na co všechno Flexi-bar dokáže zacílit  a s čím umí pomoct. Moc jsem to zpočátku nechápala, ale cítila jsem, že TO JE ONO.

Musím říct, že teprve postupem času, jak jsem cvičení s Flexi-barem poznávala víc, jsem pochopila princip fungování Flexi-baru. Došlo mi, proč Flexi-bar tak skvěle pomáhá např. i při inkontinenci.

Zamilovala jsem se do něho. 

Flexi-bar

 • rehabilitační náčiní - kmitací tyč, která působí na tak zvaný hluboký svalový stabilizační systém (core)

 • tím pádem současně posiluje svaly pánevního dna, břišní a zádové svaly

 • pomocí Flexi-baru rychle zacílíte na oslabené svaly pánevního dna a také zlepšíte sílu a zapojení svalů celého těla

 • pomůže vašemu tělu správně fungovat

Flexi-bar pomáhá při zdravotních problémech jako jsou:

 • inkontinence
 • bolesti zad
 • zmrzlé rameno
 • osteoporóza
 • špatné držení těla
 • ochablé svaly paží

Váháte a nezdá se vám to? Naprosto chápu. Totéž jsem zpočátku zažívala já i moji známí - odborníci. Také jsem měla zprvu problém uvěřit - tolik různých věcí a stačí na to "jakási kmitací tyč"? Přes školení, anatomii a vlastní zkušenosti jsem postupně pochopila.

Tajemstvím úspěchu je kmitání.

Kmitání současně aktivuje vnitřní svaly našeho těla i povrchové svaly. To je podstata toho, proč Flexi-bar tak skvěle pomáhá. 

Změnu k lepšímu pocítíte velmi brzy. Tahle cesta se vám bude líbit a hlavně - přinese výsledky. 

Za mne je to spolehlivá cesta. Neslibuji, že za týden bude vše v pořádku. Není to plácnutí do vody - momentální efekt a pak nic. Proto to není pro každého. 

Je to pro ty, kteří vědí, že už chtějí být konečně v pohodě a je jim jasné, že je něco potřeba udělat. Je to cesta k tomu, jak se natrvalo zbavit inkontinence. 

S Flexi-barem vám stačí jen pár minut cvičení denně. Nebojte se, všechno vám vysvětlím a pomůžu na této cestě. Zvládneme to.

Proč naše tělo potřebuje kmitání

Jak se cvičí s Flexi-barem

Je to tak jednoduché, že NEMŮŽETE UDĚLAT CHYBU. A my  vám k tomu dáme skvělý návod.

Já vím, je obtížné si to představit. Kdybych vám řekla jízda na kole, tak víte, o co jde... ale kmitací tyč? Podívejte se na video  a získáte lepší představu.

V jakých pozicích můžete cvičit?

VE STOJI

V SEDU

V LEHU

Dává vám to všechno smysl? Pak udělejte rozhodný krok.

Zbavte se inkontinence. Posilte svoje svaly chytrým a snadným způsobem.

Neváhejte. Díky Flexi-baru vám inkontinence zmizí ze života. Stačí několik minut cvičení denně. Zvládnete to.

Cvičení  s Flexi-barem je tak jednoduché, že nemůžete udělat chybu.

Proto jsem pro vás připravila zajímavý balíček, díky kterému bude vaše cesta úspěšná. V balíčku najdete:

Flexi-bar

rehabilitační náčiní, které úspěšně používají fyzioterapeuté a doporučují je pro domácí cvičení
2890 KČ

A k tomu příjemné bonusy:

video se cviky

video se základními cviky s Flexibarem, které si můžete pouštět, kdy budete chtít
450 Kč - pro vás jako bonus ZDARMA

doprava

Flexi-bar posíláme PPL až k vám domů zdarma po celé ČR a SK (zásilky nad 120 cm mají výrazně vyšší poštovné)
490 Kč - pro vás jako bonus ZDARMA

 

Plná cena tohoto balíčku je

3830 KČ / 153 € *

 * € dle aktuálního kurzu

Pro vás v rámci této časově omezené akce pouze

3830 KČ / 153 € *

2890 Kč / 116 € *

vč. dopravy ZDARMA

Jestli vám to všechno dává smysl, potvrďte svoje rozhodnutí jedním klikem a ZÍSKÁTE OKAMŽITÝ PŘÍSTUP k videu. Flexi-bar zašleme obratem.

Co o Flexi-baru říkají naši klienti

Můj gynekolog mi sdělil, že došlo k velkému zlepšení a operace není potřeba.

Zdravím všechny příznivce flexibaru i ty, kteří se s touto cvičební pomůckou ještě nesetkali. Rádá bych se s vámi podělila o moji zkušenost, jak mi flexibar pomohl. V roce 2018 jsem prodělala operaci, při které mi byla odstraněna děloha a vejcovody. Ve většině případech po této operaci následuje další operace pro podporu močového měchýře, aby nedocházelo k úniku moči. Hanka mi v tu dobu nabídla flexibar, že cvičení s ním pomáhá zpevnit svaly pánevního dna. Abych se případně další operaci vyvarovala, tak jsem si flexibar pořídila a hned jak to bylo možné, začala po operaci s touto pomůckou pravidelně cvičit. Můj gynekolog mi po roční kontrole sdělil, že u mne došlo k velkému zlepšení, tudíž není potřeba další operace. Byl potěšen, když jsem mu oznámila, že pravidelně cvičím a řekl mi, že mám s cvičením pokračovat i nadále. Neberte moji zkušenost jako reklamu na flexibar, nýbrž jako dobrou radu, že cvičení má smysl. Jen je někdy těžké se donutit.:-) Lenka
L Šebestová

Výsledky kmitání s Flexi-barem jsou zcela znatelné

Trápila jsem se zbytečně

Zhruba před patnácti roky jsem začala mít problém s únikem moči. Říkala jsem si, že to není nic hrozného, jen si častěji převlékám spodní prádlo. Jenže se to začalo zhoršovat a já jsem se styděla o tom mluvit. Pak jsem poznala Flexi-bar a brzy bylo po problému. Dnes je mi jasné, že jsem se trápila úplně zbytečně. Cvičím 3-4x týdně. I když mi už bylo 80, jsem bez problémů a v pohodě.
L. Hrušková

Konečně úleva

Konečně úleva! Inkontinence mě trápila dlouho, nemluvila jsem o tom ani se svým manželem. Díky Flexi-baru pozoruji velké změny k lepšímu ohledně inkontinence, ale k mému údivu také na celém těle. Zpevnily se mi paže, cítím se stabilnější a aktivnější. Cvičím pravidelně online lekce a někdy sama podle videa. Cvičení je jednoduché na pochopení a stále mne posunuje dál. Konečně něco, co pomáhá. Děkuji
lydie-klient-hanka-toufarova-fitpainfree-cviceni-rehabiliace-konzultace-individual-cviky-kompenzace
K. Satorová

Říkáte si... kdo ví, jestli to bude fungovat, zaplatím to a co pak?

Pokud nebudete s Flexi-barem spokojení, můžete nám ho do měsíce poslat zpět a my vám plnou částku za Flexi-bar vrátíme na účet. 

My však věříme, že si Flexi-bar oblíbíte stejně jako tolik klientů před vámi.

 

Neváhejte. Díky Flexi-baru vám zmizí inkontinence ze života.               

Stačí několik minut cvičení denně. Navíc krásně posílíte břicho i svaly na pažích.

Ptáte se, jestli to zvládnete?

ANO, Zvládnete to. Budete cvičit ve svém tempu.

 • nebojte se o svoji krční páteř, paže můžete mít dole
 • můžete si ke cvičení sednou, lehnout nebo můžete stát
 • zvládnete to - kmitat bude Flexi-bar, ne vy 🙂

Jste rozhodnutí se konečně zbavit inkontinence a žít život podle sebe?

Zbývá poslední krok - potvrďte svoje rozhodnutí jedním klikem a ZÍSKÁTE OKAMŽITÝ PŘÍSTUP k videu.

Pojďme společně plnit vaši touhu. Budu na té cestě s vámi.

3830 KČ / 153 € *

2890 Kč / 116 € *

Nemáte co ztratit, můžete jen získat.

Flexi-bar není vhodný při

 • těhotenství od 2. trimestru 
 • akutních pooperačních a akutních zánětlivých stavech
 • artrotických bolestech kloubů v akutní fázi
 • závažných srdečních a oběhových obtížích (např. extrémně vysoký krevní tlak)

POZOR NA PLAGIÁTY - nevytváří pravidelné kmitání. Tím pádem cvičení  není účinné a můžete si způsobit bolest zad.

©2022 FitPainFree, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.