Objednávka

Seďte, ležte a mějte zdravá záda

 • 1
  Gratulujeme k vašemu kroku
  Gratulujeme ke skvělému rozhodnutí vstoupit do tréninku „SEĎTE, LEŽTE a MĚJTE ZDRAVÁ ZÁDA"
 • 2
  Shrnutí vaší objednávky
  Ano, souhlasím s tím, že obdržím novou fungující cestu, jak přistupovat k vyřešení svých bolestí pomocí metody FitPainFree - 5 jednoduchých cviků, 10 videí se cviky, všechny cviky také jako text a mp3, videa Bleskový úvod do anatomie a videa, jak i nadále úspěšně udržovat stav bez bolesti, časový harmonogram a osobní podporu a vedení v tréninku od Hany Toufarové.
 • 3
  Vyplňte objednávku
  Pozorně, prosím, vyplňte objednávku a odešlete.
Expert v oboru více jak 35 let, školitelka, lektorka, autorka metodických materiálů, trenérka trojnásobných mistryň světa.
FitPainFree Hana Toufarová
Hana ToufarováLeader metody Fitpainfree

PROFESIONÁLNÍ GARANCE 

Pokud půjdete poctivě krok za krokem podle návodu a do 14 dnů od začátku výzvy nepocítíte úlevu, nabízím vám osobní 15ti minutovou konzultaci zdarma.

Napsali o nás:

Ani nevíte, jak jsem na sebe pyšná!!! Nemohla jsem ani ohnout krk... Dnes jsem se dotkla podložky...zatím jen konečky prstů, ale pro mě neuvěřitelně silný zážitek!!! Děkuji Haně Toufarové, že mě vede na mé cestě k tomu, být fit bez bolesti. Vyměnila jsem bolest za radost.
Alex F.

Tento předprodej je časově omezený. Je to moje poděkování vám za to, že sledujete mé příspěvky na facebooku, čtete mé zprávy, účastníte se online lekcí apod.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na podpora@fitpainfree.com nebo volejte na 604 958 212.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.