Objednávka individuální konzultace FitPainFree

Gratuluji k vašemu rozhodnutí.

 

Individuální konzultace je skvělá volba.

SHRNUTÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY

Ano, souhlasím s tím, že si chci konečně ulevit od bolestí a mít svůj vlastní individuální plán cvičení ušitý na míru.

JAK VYPADÁ INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE?

 • Osobně vám zavolám a domluvíme termín konzultace. Individuální konzultaci zvládneme online  (jako už spousta klientů před vámi) nebo při osobním setkání.
 • První konzultace trvá hodinu a půl. Uděláme diagnostiku těla, stoje, chůze. Zajímá mne také, jakou máte práci, co děláte ve volném čase, zda sportujete. Důležité je i to, jak spíte nebo jak jste např. sportovali v dětství. To všechno je důležité k určení příčiny vašich bolestí.
 • Vyberu správné cviky pro jejich odstranění problémů, všechny cviky vám podrobně vysvětlím a naučím.
 • Vytvořím tréninkový plán, který je sestavený časově i výkonnostně jen a jen pro Vás a podle kterého budete cvičit doma. 
 • Vy si určíte, jak dlouho budete chtít každý den cvičit - 15 minut? 20? 30? je to na vás, abyste s tím vy byli v pohodě. Já tomu cvičební plán přizpůsobím..

Co v rámci individuální konzultace získáte:

 • 1
  90 minut mé osobní péče
  Všechny cviky vám podrobně vysvětlím a naučím vás je tak, abyste je v klidu mohli cvičit doma.
 • 2
  diagnostiku chůze a stoje
  Tyto informace jsou důležité proto, abych mohla správně určil příčiny vašich bolestí a správné tak vybrala cviky, které vám pomůžou.
 • 3
  cvičební plán
  soubor cviků, které vám pomůžou odstranit vaše bolesti
 • 4
  a navíc
  všechny cviky máme popsané a vyfocené, takže budete přesně vědět co, v jakém pořadí a kolikrát máte cvičit
FitPainFree Hana Toufarová
Školitelka, lektorka, autorka metodických materiálů, trenérka trojnásobných mistryň světa, expert v oboru více jak 35 let
PaedDr. Hana ToufarováLeader a školitel metody FitPainFree

Pusťte si video a cvičte pár minut v pozici, která vám je příjemná. Jděte krok-za-krokem a brzy uvidíte velké zlepšení.

Ohlasy klientů

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tohle cvičení zvládnete

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Řekli o Flexi-baru

S flexi-barem cvičím pravidelně a také využívám krátká videa na webových stránkách. Bez přehánění můžu říct, že jsem se zbavila bolesti bederní páteře a také jsem si napravila oblast páteře pod lopatkami. Měla jsem období, kdy jsem kratší dobu s flexi-barem necvičila a všimla jsem si, že se mně prověřuje břicho pod pupíkem. Tak jsem se zase vrátila ke cvičení s flexi-barem a vše se zase spravilo. I když do těla nevidíme, svaly se tam opravdu “nějak” zpevní. Výsledky kmitání s flexi-barem jsou prostě viditelné.
Ivana V.
Dobrý den, paní Toufarová, Flexi-bar a já .. začalo to pádem na sjezdovce v Civettě v Itálii. Roztříštěné rameno, operace a rehabilitace. Fyzioterapeutka mi dala do ruky Flexibar, když jsem nezvládala ještě skoro nic. Vše o cvičení jsem si našla na Vašich stránkách. Můj první flexibar mi "zabavil" kamarád důchodce. Je mu cca 70 roků. Podle jeho slov je flexibar nenáročný na čas, prostor a vynaloženou energii - prostě pro radost. Objednala jsem si nový ..... Objevili ho u nás moji rodiče / 73, 74 roků /. Táta má problémy s klouby v souvislosti s boreliózou, máma má kloubní problémy odpovídající věku. Zkusili si zakmitat - a zase jsem bez flexibaru. Rameno mám dnes relativně v pořádku určitě i díky cvičení s flexibarem. Takže mi nezbylo, než si objednat další. Přeji hodně spokojených aktivních uživatelů.
Zora W.

Potřebujete pomoct s objednávkou?

Napište nám na podpora@fitpainfree.com.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.