Vzdělání a certifikáty v oblasti sportu

  • FitPainFree®
  • Alexandrova technika - terapeut a učiteľ metódy

  • Terapeut Kranio - sakrálnej osteopatie 

Dagmar Kolárikova

Instruktor Basic

Viac ako desať rokov sa zaoberám ako terapeutka a učiteľka Alexandrovou technikou, ktorá je založená na vedomej práci s telom. Táto terapia mne samotnej veľmi účinne pomohla ako klientke a preto som sa rozhodla ju učiť a odovzdávať jej metódy, založené na postupnom učení sa ako „správne“ a vedome „používať“ telo pri každodenných úkonoch, ostatným.

V poslednom čase som začala hľadať fyzické cvičenie, ktoré by na telesnej úrovni (cvičením) podporilo učenie Alexandrovej techniky.

Jedného dňa z internetu na mňa „vyskočilo“ pozvanie Hany Toufarovej na Malý festival zdravia. Po pár minútach vysielania som vedela že som našla čo som hľadala. Možno poznáte ten pocit: „áno toto je ono!“

Prihlásila som sa na výcvik a po jeho ukončení pracujem ako inštruktorka FitPainFree a zároveň ako učiteľka Alexandrovej techniky. Tieto systémy sa krásne podporujú a prepájajú na fyzickej a mentálnej úrovni.

Cvičenie FitPainFree ma uchvátilo svojou jednoduchosťou a zároveň vysokou efektívnosťou a celostným prístupom k telu, k potrebe jeho vnímania a tým k aktívnej spolupráci klienta. Už krátke precízne cvičenie vracia telo postupne do jeho prirodzenej fyziológie a uľavuje od bolesti.

Verím, že Vám táto metóda učaruje rovnako ako mne....

EMAIL

dagmar.kolarikova@gmail.com

TELEFON

+421 905 267 647

KDE MĚ NAJDETE

Bratislava

Chci si objednat konzultaci

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.