Vzdělání a certifikáty v oblasti sportu

  • FitPainFree®
  • Instruktor jogy

  • Certifikovaný trenér paměti I. stupně

  • DNS pro sportovní trenéry I. a II.

  • Trenér Aqua Fitness

  • Instruktor Kebbelts

  • Instruktor Psychomotorického vývoje detí 0-1 rok

  • Instruktor přípravy na mateřství

  • Instruktor plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku

Markéta Kořínková

Instruktor Basic

Vystudovala jsem ekonomii na vysoké škole a zpočátku jsem jí byla i věrná  ("Mám ráda pravidla!"). I když mě práce bavila a docela dobře živila ("Ti bankéři!"), stejně jsem pokoukávala po něčem jiném ("Od malička neumím dělat jen jednu věc, to bych vyhořela!"). Příležitost se mi naskytla poté, co jsme se přestěhovali z Prahy do Liptovského Mikuláše. 

A tady začalo moje postupné dovzdělávání související s pohybem. Mimochodem ke sportu a pohybu jsem měla vždycky blízko, stejně jako k vaření a pečení. Nakonec je z toho pohybové a vzdělávací studio, kavárna a bazén.

A jak jsem se dostala k FPF? Od základky mám nejlepší kamarádku Gabrielu, která je úžasná fyzioterapeutka a ta mi s velkým nadšením pověděla o metodě FPF. Jsem odjakživa "Nevěřící Tomáš", proto jsem zpočátku trochu váhala, jestli do kurzu jít. Šla jsem a svého rozhodnutí naprosto nelituji. Po týdnu v Medličkách ("Osmidenní intenzivní školení FPF pro nás budoucí instruktory") se stal zázrak ("A to na ně ani nevěřím!"). 

Neskutečně se mi srovnalo tělo, Odjela jsem rozhýbaná, naplněná energií. Téměř mi zmizel dlouholetý výrůstek na nártu. Zformovala se mi postava. ("Díky, Hanko!!!") 

Nebyl to jen můj subjektivní pocit, po návratu jsem dostala i nečekanou, bouřlivou odezvu od svého okolí. ("Kdo by nechtěl slyšet.?..Markét, ty jsi se nějak narovnala a zhubla, Hýříš optimismem a energií.")

Za mě metoda FPF opravdu funguje, přesvědčuji se o tom neustále u svých klientů na skupinových lekcích a individuálních konzultacích ("Je mi ctí, s Tebou spolupracovat a učit se od Tebe, Hanko!").

EMAIL

korinkova.marketa@email.cz

TELEFON

+421918366893

KDE MĚ NAJDETE

Liptovský Mikuláš, Slovensko

Chci si objednat konzultaci

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.