reference lektorů FitPainFree

FitPainFree

Renata Skarková

Školení jsem si moc užila, bylo sice velmi vyčerpávající, ale na druhou stranu jsem takový příliv positivní energie už dlouho nezažila. Mám pocit, že vše co jsem si ze školy připomněla a vše co jsem se nového naučila má smysl a za odvedenou práci je možné očekávat viditelné výsledky. A to je to, co mi už dlouho chybí.
Děkuji za profesionálně předané informace.
Renata

FitPainFree Ivana Rejthárková

Ivana Rejthárková

JAK JSEM NAŠLA FIT PAIN FREE

Nikdy jsem nebyla velký sportovec. Děsí mě závody a soutěže. Přeskoky přes kozu a výmyk na hrazdě jsou dodnes mojí noční můrou. Na běžkách se spíše procházím, než běhám (říká manžel). Přesto ráda a pravidelně cvičím.

V posledních dvou letech mne však trápily bolesti v bedrech, nemohla jsem se narovnat, natož ohnout. K tomu se stupňovala bolest v kolenou a levé Achillovce. Kombinovala jsem pravidelné cvičení pilates se zdravotními masážemi a návštěvami fyzioterapeuta. Někdy se mi ulevilo, jindy to bylo horší.

Jednoho dne jsem zachytila dokument o slavné neznámé Líbě Plačkové, která žije v San Diegu a je trenérkou Fit Pain Free. Cvičí s vrcholovými sportovci, ale i s běžnými lidmi. Cvičení má neskutečné výsledky. Hned pátrám na internetu, zda Fit Pain Free existuje i u nás a objevím cvičitelku Hanu Toufarovou. Neváhám a jedu na nejbližší praktický workshop Fit Pain Free do Prahy.

Na workshop jsem dorazila spolu s akutní bolestí v bedrech. Nepochybovala jsem však, že to rozcvičím.

Během workshopu Hana hodně vysvětluje, dbá na správnou techniku cviků a celé cvičení dává velký smysl. Po dvou hodinách jsem odešla téměř pružně a vzpřímeně a bez sebe nadšením. Od toho dne jsem nemohla dostat Fit Pain Free z hlavy. Chtěla jsem se cviky naučit a pochopit do všech detailů.

Přihlásila jsem se na trenérský kurz. Ocitla jsem se mezi profesionálkami, moje spolužačky jsou skvělé sportovkyně, trenérky a fyzioterapeutky. Studujeme anatomii a cvičíme. Obojí mě moc baví. Naučila jsem se, jak vést lekce Fit Pain Free a najednou jsem si dovedla představit, že budu cvičitelkou.

Po letech nejrůznějšího hledání a studií cvičitelství zdravotní tělesné výchovy jsem konečně našla Fit Pain Free.

Změnil se mi život. Nic nebolí. Přišla vlna energie a pozitivní pohled na svět. Ráda předávám energii při cvičení ve skupinách i s jednotlivci. Těší mě vidět výsledky cvičení a slyšet pozitivní ohlasy klientů již po prvních lekcích.

Díky, Hani!

Lenka Hrdinová FitPainFree

Lenka Hrdinová

Absolvovala jsem za 29 let své praxe v oboru fyzioterapie spousty kurzů, ale nyní mám pocit, že toto je to pravé a dokonalé, Přesně to co jsem potřebovala. Nejen, že to dokonale zapadá do konceptu mého Centra pohybu, ale také proto, že toto cviční je skvělé ve všech směrech.....ať už to je rychlým účinkem na pohybový aparát ,v první řadě můj a mých nejbližších, na kterých jsem toto cvičení vyzkoušela....tak i ohromnou škálou a možností provedení cviků od nejjednodušších pro mé seniorky až  po těžší varianty třeba pro sportovce. Toto cvičení dává smysl a naučilo mě ještě více vidět vše v souvislostech a díky tomu mám větší možnost ulevit od potíží svým klientům. Jsem z toho opravdu nadšená:-)

Kurz je sice velmi náročný ve všech ohledech, ale stojí to za to! Líbil se mi moc i způsob výuky....ze začátku jsem byla maličko v rozpacích, ale pak jsem pochopila, že to je nejlepší cesta jak to do nás dostat :-)) Děkuji za to! Naučila jsi mě také co je metodika a pracovat a vybírat jednotlivé cviky právě metodicky  a to je pro mě také velmi cenné.

Je těžké vše popsat do písmenek, snad je z toho co jsem napsala cítit jak moc mi to dalo a věřím, že ještě dá. Jedu ve velkém pracovním zápřahu a pevně věřím a doufám, že právě FPF mi pomůže změnit mé pracovní nasazení k lepšímu, abych měla více času pro rodinu a sebe.

Moc za vše děkuji a doufám, že všechny budeme rozvíjet rodinu FPF dle tvých představ 🙂

Lenka

FAQ - časté otázky - chci být lektor

Telefon

+420 602 934 997 Hana Toufarová / +420 602 587 969 Hanka Toufarová

E-mail

hanatoufarova.cz@gmail.com hanatoufarova@gmail.com

Facebook

www.facebook.com/fitpainfree