Cvičení online za časů koronaviru

cvičení doma

Díky pandemii COVID-19 zůstala většina obytel České Republiky v karanténě. Kromě nejnutnějších nákupů a cest do práce bychom měli zůstávat doma. Spousta zaměstnanců nyní pracuje na home office, kde nemají na tak dlouhé období práce z domova uzpůsobené prostředí. Díky tomu nás samozřejmě mohou začít bolet záda, klouby nebo dokonce i hlava. Proto jsme si pro Vás připravili jedinečnou možnost vyzkoušet si Fit Pain Free z pohodlí domova. Najděte si chvilku pro sebe a udělejte něco pro své zdraví a cvičte s námi!

FitPainFree Hana Toufarová cviky online
Cvičte s námi online

Už je to pár dní, co se zavřeli fitness centra a lidé vymýšlejí různé způsoby, jak se udržet ve formě. Někdo chodí běhat, ale mnoho z vás teď využívá různá videa na internetu. I my jsme si pro vás připravili speciální videa, která vysíláme s našimi lektory každý den vždy v 8:30 a 18:30. Cvičení online najdete na našem Facebookovém profilu. Cviky zdarma jsme speciálně přizpůsobili situaci, se kterou se nyní potýkáme všichni. Protáhněte se s námi!

Nedostatek pohybu vede ke ztuhlým svalům, které se později mohou projevit bolestí. Díky naším vybraným cvikům se na několik minut 2x denně protáhnete a bolesti se tak můžete zcela vyhnout. Uděláte něco pro své tělo a zapojit se může klidně celá rodina. Cviky Fit Pain Free jsou jednoduché, ale účinné.

FitPainFree Hanka Toufarová cvičení
Cvičte s námi online

Individuální lekce jedou dál!

V tuto chvíli jsme samozřejmě přerušili klasické individuální lekce s našimi klienty. Jsme zodpovědní a stejně jako vy, zůstáváme doma. Jedeme ale dál a to online! Naše konzultace teď nově probíhají prostřednictvím internetu. Naši certifikovaní instruktoři vás povedou, jako byste s nimi byli v místnosti. Získejte i vy svůj tréninkový plán a využijte následující dny k tomu, abyste udělali něco pro sebe a své tělo.

Skupinové lekce online

Komu chybí naše pravidelné skupinové cvičení, máme pro vás skvělou zprávu. Skupinové lekce teď vedeme online! Lekce probíhají vždy v pondělí, středu a pátek v 17:00 – 18:00. Přidej se i ty!

Věřme, že se momentální situace bude jen zlepšovat a opatření se budou postupně snižovat. Mezitím zachovejme chladnou hlavu a věnujme čas sobě a svým nejbližším. Přejeme vám pevné zdraví a cvičte s námi!

Komentáře