Zbavili jsme už tisíce lidí bolestí zad, kolen, kyčlí ramen apod. pomocí metody FitPainFree®  Jedeme dál… Připravili jsme pro vás celou sérii workshopů, které vám ukážou možnosti, jak žít aktivně a bez bolesti.

Život ve 21. století – jak ho ve zdraví žít a přežít?

Přiznejme si, že se máme velmi dobře. Máme střechu nad hlavou, teplo, vodu, co chceme, to si prakticky můžeme v drtivé většině téměř hned koupit. A přesto jsou lidé rozladění, smutní, bez energie. Proč? Protože mají bolesti. Bolí je záda, kyčle, krk, mají omezený rozsah v ramenou, bolestí se nemůžou bez prášků pořádně vyspat apod. Co se to s námi děje? Jde o náš způsob života, o to, jak trávíme volný čas a jak a kde pracujeme.

Dnes už je skoro jedno, kde pracujete. Jestli v kanceláři, na home office, ve službách atd. – všude je to velmi náročné pro naše tělo. Sedíme v práci, sedíme doma, sedíme v autě, když jedeme pro děti, sedíme večer hodiny u televize nebo opět u počítače v rámci „odpočinku“. Tohle může být pro naše tělo velmi brzy devastující. Nechci vás strašit. Chci vám nabídnout jednoduchou cestu z toho všeho ven.

Asi už jste zažili poznání, že ta nejlepší cesta bývá velmi jednoduchá. Jednoduchá cesta, jak se dostat z bolestí, které nám současný způsob života přináší, se jmenuje FitPainFree®, v překladu znamená fit a bez bolesti.

Metoda FitPainFree® je metoda cvičení, která se dívá na naše tělo jako na celek, hledá příčiny bolestí a má jednoduché cviky, které zvládne každý. Většina cviků se odehrává na zemi a z toho jsou klienti nadšení. Leží a přitom už cvičí.

Pojďte si vyzkoušet jednoduché cviky, které opravdu pomáhají. Metoda FitPainFree® má úspěšnost 94% to znamená, že 94 osob ze sta se bolestí opravdu zbaví.

Tato metoda cvičení se dívá na naše tělo – na rozdíl od současné medicíny – jako na celek. Když vás bolí koleno, lékaři vám léčí koleno, když bolí záda, léčí vám záda. Pravděpodobně dlouho a opakovaně. Koho to baví? Nikoho. Bere to spoustu času, energie, peněz.

V rámci této metody, která k nám přišla před čtyřmi roky z USA, kde už funguje přes 40 let, mne jako instruktora zajímá spousta věcí z vašeho života – jak sedíte, jak chodíte, jak stojíte, jaké sporty jste dělali jako děti, jak trávíte svůj volný čas, jak spíte apod. Protože to všechno se propisuje do vašeho těla. A to vás pak buď bolí nebo nebolí.

Pojďte se potkat na našich workshopech FitPainFree. Vysvětlíme vám, proč vás začala bolest ramena, krční páteř a záda. Naučíme vás pár jednoduchých cviků, které snadno zařadíte do běžného dne a bolesti předejdete.


Tyto cviky dostanete také přesně popsané, abyste je mohli cvičit i po workshopu a naučili se jejich správné provedení.

Nechte se inspirovat a udělejte to nejlepší pro svoje zdraví. Poznáte jednoduché pohyby, které vám během dne pomohou více, než pojídání prášků. Naše workshopy se konají od 8. 10. do 26.11. 2022 po celé republice. Více informací najdete zde.

Těším se na Vás!

Hana Toufarová

Komentáře