FIT PAIN FREE NABÍRÁ NOVÉ LEKTORY!

Hanka Toufarová Praha

Poptávka po cvičení FitPainFree je obrovská. Klienti vyhledávají skupinové i individuální lekce a my je nestíháme uspokojit!

Za poslední rok jsme vyškolili lektory ze třinácti měst! Nemusíte již tedy jezdit jen do Brna, můžete vyhledat svého lektora poblíž svého bydliště. TO ALE NESTAČÍ! Denně nás kontaktují lidé, kteří chtějí cvičit, které bolí záda, kteří již nevědí kudy kam a metoda FitPainFree je zaujala. PŘIDEJ SE K NÁM A BUĎ PRVNÍ VE SVÉM MĚSTĚ!

RÁD/A POMÁHÁŠ LIDEM? ZAJÍMÁ TĚ LIDSKÉ TĚLO A JEHO FUNGOVÁNÍ? CHCEŠ MÍT ZE SVÉ PRÁCE ÚŽASNÝ POCIT A VÝSLEDKY?

„Přesně toto zažívám každý den. Z podstaty jsem člověk, kterému dělá dobře, když může někomu pomoci. Miluju sport, jsem v něm od malička a postupně se mi spojují zkušenosti z vrcholového aerobiku, kdy jsem sama závodila a následně trénovala, dále z lekcí všeho druhu, které lektoruji a v poslední době ze studia anatomie, která mě nadchla právě na basic školení FitPainFree.  říká Hanka Toufarová, lektor a propagátor metody.

„Za poslední rok, kdy se FitPainFree věnuji na plno, se mi doslova změnil život. Těším se na každého klienta, baví mě jeho i vlastní posun, pokaždé se něco nového naučím. A ten pocit, když klient odchází z lekce a řekne mi, že je mu lépe, je k nezaplacení!“

NEDĚLÁME TO PRO PENÍZE, ALE….

Jako lektor si nevyděláte mnoho. Pokud nemáte 6 lekcí denně, což není dlouhodobě zvládnutelné fyzicky ani psychicky.
“ Sama to znám. Absolvujete za život X workshopů a školení, do kterých investujete čas i peníze ale odměna za lekci je neadekvátní. Ve světe jsou trenéři a lektoři mnohem více vážení, v České republice to tak zatím bohužel není“ dodává Hanka.

Díky individuálnímu přístupu, filosofie hledání příčiny a jedinečné aplikaci na vytváření tréninkových plánů nabídnete klientovi něco, co nedostane nikde jinde.

Přidaná hodnota FitPainFree je rozhodně v přístupu ke klientovi. Ten je individuální a komplexní. Hledá příčinu a proto jsou výsledky rychlé a dlouhodobé. To klienti po letech běhání po různých lékařích ocení a za tuto pomoc rádi zaplatí. Pomůžete jim totiž s něčím, co je trápí celé dny a roky. Tento přístup vás naučíme právě na akreditovaném školení. Metodika FitPainFree je jedinečná a stačí, když přijdete s otevřenou hlavou, selským rozumem a chutí se učit.

„Klienti jsou nadšení, když vidí, že nad nimi přemýšlíte. Spousta z nich poslední roky hledalo řešení svého problému ale všude spadli jen do nějaké škatulky a nikdo se na ně nepodíval komplexně. Navíc díky aplikaci dostanou do ruky svůj tréninkový plán. Vše mají přesně popsáno a vyfoceno a mají tedy jistotu, že budou doma cviky provádět správně i sami. Tím pádem cvičí doma rádi a mnohem častěji, než 1x týdně na lekci nebo u fyzioterapeuta a tím se jejich stav velmi rychle zlepšuje“.

Individuální lekce tedy stojí více, než je běžná sazba osobního trenéra. A to je v pořádku. Velkému množství klientů totiž pomůže hned první nebo druhá návštěva a dál chodit nemusí. Jedou si dle svého plánu a nic je nebolí. Navíc, pomůžete jim s bolestí, která jim ovlivňuje celý život. A to je nevyčíslitelné.

MUSÍM MÍT LÉKAŘSKÉ NEBO SPORTOVNÍ VZDĚLÁNÍ?

Předchozí vzdělání je samozřejmě vítané. Řada našich lektorů jsou fyzioterapeuti, kteří chtějí svým klientům nabídnout něco navíc a hlavně si rozšířit zásobník cviků a tím zlepšit svoji praxi. Také ve 100% případech pomohou konečně sami sobě, protože jinak se zanedbávají (kovářova kobyla). Předchozí vzdělání však nutné není. Skvělým příkladem je Kristýna Černá z Olomouce, která je vystudovaná logopedka a maminka tříleté Niny. Absolvování akreditovaného kurzu FitPainFree, její úžasný přístup k učení a perfektní osvojení anatomie jí nyní přináší pravidený příjem a zároveň jí zbývá čas na starání se o dceru s Williams-Beurenovým syndromem.

ZVLÁDNU TO?

Na našem intenzivním školení Fit Pain Free přednáší odborníci. Anatomií vás provedou fyzioterapeuté a praktické cvičení vede PaedDr. Hana Toufarová, skvělá metodička a dlouholetá školitelka, která přivezla metodu FitPainFree do České republiky.Společně vás všechno naučí a provedou vás celým školením. Na konci tohoto školení je závěrečná zkouška, na kterou vás perfektně připraví. Dozvíte se vše pořebné o lidském těle i o práci s klienty tak, abyste se stali na slovo vzatým odborníkem.

JAK PROBÍHÁ ŠKOLENÍ SE DOZVÍŠ ZDE

A pokud potřebuješ nejdřív zjistit více, napiš nám nebo se přihlas na workshop, který je ochutnávkou školení FitPainFree.

NAŠEL/NAŠLA JSI SE V NAŠÍ FILOSOFII FITPAINFREE? NEZBÝVÁ, NEŽ SE PŘIHLÁSIT NA ŠKOLENÍ, KTERÉ PROBĚHNE V SRPNU. POZOR, JSOU POUZE DVĚ ROČNĚ, NENECH SI TEDY TUTO PŘÍLEŽITOST UJÍT A PŘIHLAS SE NYNÍ!


Komentáře
  1. urveillez votre téléphone de n’importe où et voyez ce qui se passe sur le téléphone cible. Vous serez en mesure de surveiller et de stocker des journaux d’appels, des messages, des activités sociales, des images, des vidéos, WhatsApp et plus. Surveillance en temps réel des téléphones, aucune connaissance technique n’est requise, aucune racine n’est requise.

  2. Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.

  3. Kayit Ol napsal:

    Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.