Cvičení doma se stává novým trendem

skupinové lekce online

S příchodem karantény se zavřela fitness centra a lidé začali hledat nejrůznější způsoby, jak se udržet v kondici. Pravidelný pohyb a protahování těla vám pomůže vyvarovat se nejrůznějším zdravotním komplikacím. Můžete tak předejít bolestem zad, svalů, ale i kloubů. I my jsme se na tuto situaci adaptovali a nabízíme skupinové lekce online, a to nejen po dobu nouzového stavu.

cvičení online

Ať už patříte mezi pravidelné návštěvníky fitness center nebo jste se do nich nikdy neodhodlali jít, cvičení online je vhodné pro všechny, kteří se sebou chtějí něco dělat. Jakmile se náš život zase vrátí do starých kolejí, možná zjistíte, že na cvičení nemáte dostatek času nebo vám bude chybět potřebná motivace. Skupinové lekce online jsou pro to ideální. Můžete například cvičit s vaším partnerem nebo partnerkou, s kamarády nebo se připojit k lidem, kteří stejně jako vy nemají fitness centra zrovna v oblibě.

Šetřete čas a cvičte z pohodlí domova

Na online lekce nemusíte nikam chodit nebo se mačkat v přeplněném fitness centru. Je ideální pro ty, kteří si raději zacvičí sami doma, kde se mohou plně soustředit na každý pohyb. Nemusíte řešit dojíždění, nevhodné počasí nebo nedostatek času. Jediné, co k tomu potřebujete je PC, notebook nebo mobil, skrze které se snadno a rychle připojíte k našim skupinovým lekcím, třeba i na dovolené. Naši certifikovaní lektoři vás povedou jako by s vámi byli přímo v místnosti. Lekce probíhají vždy v pondělí, středu a pátek v 17:00 – 18:00.

Od 20.4. máte navíc jedinečnou možnost získat zvýhodněnou nabídku 10 lekcí. Lekce začínají 20.4. a pokračují do 20.5. Cvičit můžete v pondělí nebo ve středu od 19:00 – 20:00.

cvičení doma

Cviky Fit Pain Free jsou snadné, ale účinné. Nemusíte se proto bát, že je nezvládnete. Ke cvičení nepotřebujete žádné speciální vybavení, postačí vám pouze podložka a pohodlné oblečení. Zapojte se i vy!

Individuální lekce nově také online

Pokud preferujete individuálnější přístup, naše konzultace teď nově probíhají prostřednictvím internetu. Naši certifikovaní instruktoři vám pomohou odhalit špatné pohybové návyky a držení těla. Získáte svůj vlastní tréninkový plán a můžete využít následující dny k tomu, abyste udělali něco pro sebe a své tělo.

Komentáře