NOVÝ ONLINE KURZ POSTURAL TRAINING

NAUČ SE NEZBYTNÉ KOMPENZAČNÍ CVIKY PRO 21.STOLETÍ, ZÍSKEJ KONKURENČNÍ VÝHODU A ROZJEĎ SVŮJ BUSINNES I V ONILINE DOBĚ!

FitPainFree Hanka Toufarová cvičení

Uvědomujeme si, že v této době nikdo neškolí. Vzdělávání, natož v oblasti cvičení, se zcela zastavilo. My si však myslíme, že práve nyní je TEN PRAVÝ ČAS získat konkurenční výhodu a rozšířit svoje posle působnosti, jako trenéra, i do oblasti kompenzace. Protože jak všichni víme, po skončení již 10 měsíců trvající karantény, nebude problémem špatná kondice, ale bolest.

NÁŠ ONLINE KURZ VÁS OSLOVÍ, POKUD

  • Si uvědomujete, že doba se mění a je nutné umět vést klienta nejen k hubnutí a zvyšování kondice, ale především ke správné kompenzaci
  • Chcete být dobrým trenérem a umět učit svoje klienty správně
    používat tělo a to i online
  • Toužíte zažívat pocit, kdy umíte klientovi pomoct od bolesti
    a nemusíte jej posílat za jiným odborníkem

Jste profíci. Už víte, že všechny léky a vyšetření, jsou k ničemu, pokud si nejsme vědomi svého těla a nesmýšlíme o něm komplexně.

Jak však získat klienty, kteří přemýšlí stejně? Jak stávající klienty přimět
k větší zodpovědnosti za sebe sama? Jak zajistit, aby klient aktivně pracoval sám na sobě i v době mimo trénink?
Využijte sílu metody FitPainFree® a každodenní život vás i vašich klientů se navždy změní k lepšímu. Naučte se 40 základních cviků metody FitPainFree a mějte zásobník vysoce efektivních kompenzačních cviků pro stávající i nové klienty.

Také online i tištěná skripta, anatomie, základy a zásady posilování a strečingu
jsou obsahem našeho kurzu.


Je jedno, odkud jste, jedeme na online vlně! Víme, že to není jako živák, ale naučíte se pracovat v online prostředí a můžete svoje služby nabízet i v dněšní omezené době.

První online kurz POSTURAL TRAINING začíná již na konci února! Láká vás kurz osobně, nebo máte v okolí někoho, kdo by byl ideálním adeptem?
ZDE SE DOZVÍTE VÍCE.

Komentáře