PRÁZDNINOVÝ KURZ ZDRAVOTNÍ METODY FitPainFree®

Naše pravielné lekce pokračují. Jednoduché cvičení přímo se školitelkami FitPainFree po celé léto, pohodlně & odkudkoli.

Těšíte se na léto? My maximálně! A chceme si užít veškeré aktivity, ktreré jsou s teplými měsíci spojené. Jak na to,a by naše tělo po více než roce v izolaci tyto radosti vydrželo?


Výlety pěšky i na kole, in-line brusle, vodní lyže, s kamarádem tenis, večerní procházky nebo celý den na zahrádce.
Zní to jako sen? Říkáte si při této představě „To bych tak rád/a… ale ty moje kolena/ kyčle / záda…“
nebo
„No ale já jsem půlku léta na chatě a taky chci jet na dovolenou, nebudu mít možnost někam docházet…“?
nebo
„Začínat cvičit v létě je blbost, to neudýchám…“
nebo cokoli, co si doplníte. Náš online kurz všechny vaše obavy rozpustí!

fitpainfree-leto-kurz-prazdninovy-onlinekurz-cviceni-zdravi-zdravotnicviceni-fitpainfree-svaly-kompenzace-prevence-hanatoufarova-cviky-rehabilitace-fyziocviceni
Užijte si léto bez bolestí díky našemu kurzu.

Kvalitní pohybový základ potřebujeme všichni

Ať už patříte do skupiny seniorů zahrádkářů, nebo aktivních mladých sportovců, funkční svaly a celé tělo by měl být společný cíl nás všech. Je obecně známo, že pohyb je nejlepší prevencí nemocí i bolestí pohybového aparátu. A naše metoda je založena na práci se svaly, které při správném posílení a protažení drží naše tělo vzpřímené, funkční a připravené na jakýkoli další pohyb a sport. Prevence, kompenzace, koordinace, balanc, posilování, protahování a odstraňování jednostranného přetížení. To vše v každé lekci FitPainFree či v kurzu, kde kombinujeme FitPainFree s náčiním Flexi-bar.

FitPainFree cviky flexibar
Chcete pořádně zpevnit střed těla, svaly paží a pánevního dna a mít konečně silná záda?
Vyzkoušejte Flexi-bar a online kurz, který vás díky kmitání bude bavit!

Online lekce ovládáme dokonale

S loňským rokem se mnohé změnilo a nejvíce posílil online svět. I my jsme ihned na začátku 1.lockdownu přešli z osobního setkávání na online lekce, které mnoha klientům otevřely cestu k lepšímu zdraví a krásnějšímu tělu. Ne všichni mají totiž oblíbeného lektora přímo ve svém okolí.
Díky jednoduchému kliknutí na odkaz, který obdržíte po zaplacení kurzu, se připojíte odkudkoli. Můžete tedy vyjet s rodinou na výlet, na chatu či na dovolenou a stále mít možnost si zacvičit svoji oblíbenou lekci. Zároveň vás vede stále stejný instruktor a vy se tak můžete spolehnout, že je o vás perfektně postaráno.

Lekce FitPainFree vedou profesionálové

Kurz, který vám nabízíme, vedou instruktorky a školitelky metody FitPainFree i cvičení s Flexi-barem. Mají tedy práci s tělem dokonale zvládnutou a umí veškeré cviky a pokyny předat i přes obrazovku tak, že vám bude připadat, jako by byly s vámi v místnosti. Na kurz se tedy přidává nejen běžná klientela, ale také ostatní lektoři, aby mohli z lekcí čerpat pro vlastní praxi.

S Hanou a Hanou jste v dobrých rukou.

Tak už nic nehledejte, zaregistrujte se na náš kurz a začněte milovat pohyb i svoje tělo.

Komentáře