Zbavte se bolesti během pár minut

cvičení v práci

Máte v plánu začít cvičit, ale tento plán se vám prozatím nepodařilo realizovat? Je vaše nejčastější výmluva to, že nemáte čas cvičit nebo dojíždět do posilovny? Vytvořili jsme program Zdravé 15 minutovky, který je šitý na míru přímo pro vás! Začněte něco dělat pro své zdraví již dnes!

Stačí i 15 minut denně

Pravidelný pohyb je základem pro zdravé tělo a život bez bolesti. Nemusíte se hned ničit dvě hodiny v posilovně nebo se potit v zaplněných sálech. Vše zvládnete z pohodlí svého domova, na dovolené nebo i na chatě. Stačí si pustit video a následovat pokyny instruktora. Cviky Fit pain free jsou jednoduché a můžete je cvičit téměř kdekoliv.

zdravé 15 minutovky - Fit pain free
Zacvičte si 15 minut denně

5 speciálních videí pro každý den

Častým problémem cvičebních online programů bývá to, že jsou cviky jednostranně zaměřené a vy tak stále dokola posilujete určité partie a svaly, aniž byste tyto pohyby nějak kompenzovali. Tím můžete tělo snadno přetěžovat. Po čase se pak objevuje bolest a později i zdravotní problémy. Náš balíček Zdravých 15minutovek je unikátní v tom, že je zaměřený nejen na odstranění bolesti, ale také na udržení těla ve zdravé rovnováze.

V balíčku najdete cviky na:

  • Uvolnění ramen a posílení mezilopatkových svalů
  • Mobilizaci páteře
  • Uvolnění kyčlí
  • Cviky s páskem na posílení vnější strany stehen
  • Cviky s blokem na posílení vnitřní strany stehen

To vše je doplněno 15minutovou individuální konzultací s leadrem metody PaedDr. Hanou Toufarovou. Navíc získáte motivační program pro cvičení, cvičební harmonogram a přístup do členské sekce. Získejte svůj balíček již dnes!

FitPainFree Hana Toufarová
PaedDr. Hana Toufarovou

Pro velký zájem pokračujeme ve skupinových online lekcích

Pokud vám nestačí 15 minut pohybu denně, můžete krátká cvičení proložit našimi skupinovými online lekcemi, která stále pokračují. Nyní pro vás máme speciální balíček 10 lekcí za výhodnější cenu. Kurz začíná 25.5. a pokračuje do 24.6. Cvičit můžete v pondělí a středu vždy od 19:00 – 20:00. Připojte se k nám a udělejte něco pro své zdraví!

Komentáře