Buďte odolní! Silná imunita díky správným denním návykům

silna-imunita-zdravi-cviceni-kompenzace-fitpainfree-bezbolesti-nopain-spravnyppohyb-zdravyclovek-zdravetelo-online-cviceni-posiluj-imnunitu

Poslední dobou vášnivě diskutované téma. Imunita.
Jak ji posílit? Jak být silní, odolní, vyhýbat se viru a v případě setkání jej hravě zvládnout?

silna-imunita-zdravi-cviceni-kompenzace-fitpainfree-bezbolesti-nopain-spravnyppohyb-zdravyclovek-zdravetelo-online-cviceni-posiluj-imnunitu
Skloňuje se ve všech pádech, týká se nás všech a přesto jsou na ni tak rozdílné názory.

IMUNITA

V imunologii označuje schopnost organismu bránit se proti patogenům pocházejícím jak z vnějšího prostředí, tak z vnitřního prostředí organismu (virus, bakterie, nádorová buňka). A všude jinde se dočteme, že se posiluje vitamíny, dýcháním čerstého vzduchu a pravidelným pohybem. Tento recept však bohužel od lékaře často nedostanete. A proto jsme tu my.

NEJLEPŠÍM PŘÍTELEM SILNÉ IMUNITY JE POHYB

Každodenní pohyb, abych byla přesná. Nebavíme se o zvedání činek ani trénování na maraton. Ale pro tělo přirozený a každodenní pohyb rozhodně je bodem číslo jedna. Ať už je to ranní rozcvička, odpolední procházka či večerní protažení. Ideálně spojené s pobytem na čerstvém vzduchu. Už jste to slyšeli tisíckrátx protože to dává smysl. Opravdu nikdo nic lepšího, než přírodu, pohyb a kvalitní stravu už nikdy nevymyslí.

CO JE K DOSAŽENÍ ODOLNOSTI NEJDŮLEŽITĚJŠÍ?

Rozhodně to chce pravidelnost. Zařaďte do svého dne mini návyky, které vás donutí k většímu pohybu a protažení i během všedních dní. Nejen, že se vám uleví, zaktivujete a protáhnete svaly, šlachy a fascie, ale také se vám prokrví mozek. A to budete koukat, jaké nápady, myšlenky a inovace vám budou lítat hlavou. Pohyb totiž dokáže nejen ulevit tělu, ale také zaktivovat mozkové buňky a my jsme tak výkonnější, vědomější a navíc bez bolesti.

K tomu přidejte vitaminy, které najdete v pestré a vyvážené stravě, přikrmte mozek pěknou knížkou namísto stresujících zpráv a základ dobré imunity je na světě.

TOTO VŠECHNO VÍTE, ALE PŘESTO MÁTE PROBLÉM DODRŽET PRAVIDELNOST?

S tím vám rádi pomůžeme! Denní dávku vitaminu C vám hlídat nebudeme, ale pravidelné cvičení je naše doména. Online lekcezdravé 15minutovky, které vznikly v prvním lockdownu, jsou totiž od té doby vaším nejoblíbenějším produktem.
Online lekce probíhají 2x týdně (PO + ST v 19:00) a jsou opravdu návykové. Tento kurz vedou přímo školitelky metody FitPainFree Hana & Hanka Toufarovy. Obsahem každé lekce je kvalitní protažení a posílení konkrétních svalů, k tomu troška edukace o našem těle a především odborný dohled lektora i společná motivace ostatních účastníků. Pohodlné, jednoduché cvičení, při kterém se učíme vnímat naše tělo, naši bolest a jednotlivé svaly. Zapojte se do vědomého cvičení a aktivně se podílejte na budování svého zdravého těla.

Pokud lekce nestíháte, nebo je na vás hodina moc, vyzkoušejte naše 15minutovky. Jsou to krátká videa, která jsou navržena tak, abyste si vytvořili každodenní zdravý návyk a kompenzovali tak špatné používání těla. Ať už je to sedavý způsob života, jednostranná zátěž nebo prostě moc práce, díky našim videím dopřejete tělu alespoň čtvrt hodiny denně a předejdete tak mnoha zdravotním problémům a bolestem.
15 cviků v 5 videích, tedy 3 cviky pro každý den. Detailní popis, jak cvik provádět správně, souvislosti a informace o svalech a pohybu. To vše, spolu s motivací od Hanky, která bude vaším průvodcem, nastaví vaše nové pohybové návyky a chuť na sobě dál pracovat.

Tak na co ještě čekáte? Běžte se projít, nakupte vitaminy a najděte si pohyb, který vás bude bavit. Dejte si čas na svoji mysl, zeptejte se sami sebe, co vám dává smysl a dodejtě tělu vše, co mu chybí. A pak už jen udržujte nastavené. Silná imunita totiž není stabilní- ta se neustále buduje.

Komentáře