HOME OFFICE bez bolesti aneb jak být fit v době covidové

Už je za námi celý rok, kdy jsme se s vámi mohli vidět pouze přes obrazovky. I tak ale pokračujeme a připravujeme pro vás další akce a možnosti vzdělávání, které vás udrží fit a bez bolesti.


HOME OFFICE jako nemoc moderní doby

Sám o sobě home office špatný není a jeden/dva dny v týdnu bychom ho nejspíš uvítali všichni. Máme více času si uvařit, vyprat, zacvičit si… Ale žít v tomto omezení každý den celý den a to několik let už zase tak atraktivní není.

Pro ty z nás, kdo si neumí dobře zorganizovat režim, může být velmi brzo devastující. Nejen pro naši hlavu, která musí zvládat omezení mezi čtyřmi zdmi, řešení pracovních úkolů pouze prostřednictvím telefonu a počítače a chybějící osobní kontakt. Ničivý je především pro naše tělo, pokud se nenaučíme tento omezený způsob života kompenzovat.

A od toho jsme tu my! Online žijeme, online školíme, online vás naučíme, jak se z HO nezbláznit.
Vysvětlíme vám, proč vás v posledním roce začala bolest ramena, krční páteř a záda.
Naučíme vás pár jednoduchých cviků, které snadno zařadíte do běžného dne a bolesti předejdete.
Tyto cviky dostanete také přesně popsané, abyste je mohli cvičit i po webináři a naučili se tak jejich správné provedení.

Nechte se inspirovat a udělejte to nejlepší pro svoje zdraví. Jednoduché pohyby během dne pomohou lépe, než pojídání prášků. Náš wokrshop se koná 20.4. v 19:30 a přihlásíte se vyplnením formuláře zde.
Těšíme se na Vás!

Webinář na téma HOME OFFICE bez bolesti se koná 20.4: v 19:30.
Komentáře